Home / Gry / Akcja / Aktualizacja 9.3 do World of Tanks już jest – nowe czołgi lekkie, poprawa fair play, nowe funkcjonalności

Aktualizacja 9.3 do World of Tanks już jest – nowe czołgi lekkie, poprawa fair play, nowe funkcjonalności

Wargaming.net logo

Firma Wargaming informuje, że w dniu dzisiejszym na całym świecie udostępniona została aktualizacja 9.3 do World of Tanks. Znajdują się w niej m.in. nowe czołgi lekkie dla najwyższych poziomów, zasady fair play w grze oraz dwie nowe funkcjonalności do trybu Twierdza.

Aktualizacja 9.3 do World of Tanks zajmuje 1075,33 MB i możemy ją pobrać automatycznie po uruchomieniu lanchera z grą. Imponujący zestaw ponad 300 maszyn dla 7 nacji został rozszerzony o kolejne czołgi. Amerykanie dostali T37 oraz M41 Walker Bulldog oraz T49. Niemieckie drzewko technologiczne wzmacnia Spahpanzer Ru 251, a rosyjskie poszerza się o dwie maszyny – LTTB oraz T-54 Lightweight. Przy okazji zmieniono także nazwę amerykańskiej artylerii M41 na M41 HMC.

Gracze będą mogli odczuć większy komfort gry dzięki wprowadzeniu zasad promujących uczciwą rozgrywkę. Wprowadzono system kar dla zawodników, którzy są nieaktywni w bitwie lub opuszczają zabawę przed tym, jak ich czołg zostanie zniszczony. Pierwsze duże uaktualnienie otrzymał także niedawno wprowadzony tryb rozgrywki o nazwie Twierdza. Przede wszystkim, od teraz każdy może spróbować zabawy w tym rodzaju rozgrywki bez konieczności bycia w klanie.

Drugą nowością jest dodanie budynku o nazwie Departament Wojny, który pozwala w łatwy sposób wydawać instrukcje innym członkom własnej drużyny.Wraz z tymi nowościami w warstwie technologicznej został gruntownie przerobiony system destrukcji oraz znacznie poprawiono efekty graficzne. Wisienką na trocie jest również nowy wygląd garażu w grze.

Aby dowiedzieć się więcej o World of Tanks, która zdobyła wiele prestiżowych nagród oraz uznanie krytyków branżowych i graczy na całym świecie zapraszamy do lektury artykułów oraz newsów jakie znajdują się na łamach naszego portalu, a także do odwiedzenia strony http://worldoftanks.eu

World of Tanks Update 9.3 photo 1

 

Źródło: Wargaming, Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.