Home / Aktualności / Aktualizacja 9.16 do World of Tanks – czyli co nowego w WoT [szczegóły, zdjęcia, video]

Aktualizacja 9.16 do World of Tanks – czyli co nowego w WoT [szczegóły, zdjęcia, video]

world-of-tanks-aktualizacja-9-16-01

Czołg Strv m/42-57 Alt A.2 to pierwszy szwedzki pojazd, który debiutuje w World of Tanks na PC wraz z aktualizacją 9.16. To czołg średni typu premium VI-tieru, który wyposażony jest w automatyczny mechanizm ładujący i wieżę znaną z francuskiego AMX-13. Następnych 19 jednostek rodem ze Szwecji przyjedzie do WoT jeszcze w tym roku.

– Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, witamy pierwszy pojazd szwedzki w grze – mówi Thaine Lyman, dyrektor produktu w World of Tanks. – Strv m/42-57 Alt A.2 oferuje dobrą mobilność i oscylacyjną wieżyczkę z automatycznym ładowaniem – idealny pojazd dla szkolenia załóg i zdobywania kredytów i doświadczenia –

Wraz z pierwszym czołgiem szwedzkim, do gry dodana zostaje mapa Paryż. Będzie można na niej grać w bitwach losowych i zawiera tak charakterystyczne punkty miasta jak Wieża Eiffela, rzeka Sekwana, Teatr Narodowy, czy budynki w stylu hausmannowskim.

Aktualizacja 9.16 to również znaczące poprawienie jakości dźwięków w grze. Poszerzono zakres obszaru dźwięku dla strzałów dużego kalibru oraz uszkodzeń. Od teraz łatwiej zidentyfikować jak poważne obrażenia otrzymaliśmy.

Ponadto zmianom uległ system minimapy, ulepszono mechanikę wykrywania pojazdów (m.in. spadki wydajności), poprawiono interfejs gry (m.in. dokładniejszy kierunek skąd strzela do nas nieprzyjaciel oraz ile uszkodzeń otrzymaliśmy lub zablokowaliśmy) i wiele innych.

world-of-tanks-aktualizacja-9-16-02

world-of-tanks-aktualizacja-9-16-03

world-of-tanks-aktualizacja-9-16-04

world-of-tanks-aktualizacja-9-16-05

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.