Home / Aktualności / Aktualizacja 9.13 do World of Tanks przynosi czechosłowackie czołgi

Aktualizacja 9.13 do World of Tanks przynosi czechosłowackie czołgi

Aktualizacja 9.13 do World of tanks - czołgi czechosłowackie

Firma Wargaming.net ma przyjemność poinformować, że aktualizacja 9.13 do World of Tanks wprowadza do gry czołgi czechosłowackie. To drzewo technologiczne zaczyna się od jednostek lekkich i średnich. Na wierzchołku linii znajdziemy czołgi Škoda TVP.

Cechuje je doskonała precyzja strzałów, co w połączeniu z odpowiednim zasięgiem i stabilnością działa, daje bardzo dobre rezultaty na polu bitwy. Ciekawą maszyną jest również Konštrukta T-34/100, ulepszona wersja radzieckiego T-34, która będzie znajoma dla doświadczonych graczy, ale dzięki wzmocnionemu uzbrojeniu gra się nią jeszcze przyjemniej.

– Czechosłowacja miała bogatą i interesującą historię w zakresie budowania czołgów – powiedział Sergey Laptenok, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Tej jednostki charakteryzują się dynamiką, zwrotnością i działami z automatycznym ładowaniem, co powinno być interesujące dla graczy –

W aktualizacji 9.13 debiutuje również mapa “Pilsen”. Teren bazuje na fabryce czołgów firmy Škoda skąd wyjechało dużo legendarnych jednostek. Po raz pierwszy w World of Tanks gracze doświadczą walk na bliskim dystansie również we wnętrzach fabryki.

Aktualizacja 9.13 do World of tanks - drzewo technologiczne

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.