Home / Aktualności / Aktualizacja 9.12 do World of Tanks – nowe tryby rozgrywki i aż 28-czołgów HD

Aktualizacja 9.12 do World of Tanks – nowe tryby rozgrywki i aż 28-czołgów HD

Aktualizacja 9.12 do World of Tanks jest już dostępna w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzień później zadebiutuje w Azji. Daniem głównym jest to nowy tryb gry o nazwie „Rozwałka”, specjalna mapa, więcej modeli czołgów w wysokiej rozdzielczości oraz po raz pierwszy – samouczek w systemie PvE (gracze kontra sztuczna inteligencja).

Tryb “Rozwałka” dodaje nowe mechaniki do gry jak możliwość odradzania się w bitwie, bitwy garażowe, naprawę czołgów i przechwytywanie flag. Ponadto, skorzystacie w nim z unikatowych umiejętności „Artyleria” i „Nalot z powietrza”, co pozwoli zadać dużo uszkodzeń na polu walki. Specjalnie przygotowana mapa „Berlin” jest również gotowa do użytku w tym trybie oraz zestaw misji osobistych, gdzie główną nagrodą za dobrą służbę będzie potężny czołg 10 poziomu – T-22 sr.

Aktualizacja 9.12 przynosi ze sobą również ciągłą poprawę efektów wizualnych w postaci 28 czołgów w HD, wzbogaconym trybie dostosowywania pojazdów o nowe kamuflaże, inskrypcje i emblematy. W linii brytyjskiej pojawił się mocny Centurion Action X zastępując FV4202. Ważną nowością jest również dodanie trybu PvE. Samouczek pozwoli nowym graczom wziąć udział w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji i poznać na spokojnie podstawy mechaniki gry oraz swoje pierwsze czołgi.

WoT_Screens_Maps_Berlin_Image_01

WoT_Screens_Maps_Berlin_Image_02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.