Home / Gry / Akcja / Aktualizacja 8.11 do World of Tanks – szczegóły

Aktualizacja 8.11 do World of Tanks – szczegóły

Popularne „czołgi” dostaną niedługo nowy tryb rozgrywki oraz nowe mapy. Wśród nowości, jakie przyniesie ze sobą aktualizacja 8.11 do World of Tanks znajdzie się m.in. nowy tryb gry o nazwie „Konfrontacja” skupi graczy z pojazdami wybranego kraju w drużynę i przeciwstawi ją przeciwko podobnej grupie przeciwników z czołgami przeciwnej nacji. Wraz z ta nowością, do gry zostaną dodane 3 nowe mapy – Windstorm, Riunberg w płomieniach oraz zimowy Himmelsdorf. Poprzednie wersje map Ruinberg i Himmelsdorf pozostaną również w World of Tanks.

Warto również potwierdzić oficjalnie, że najnowsze dane odnośnie ilości zarejestrowanych graczy w World of Tank to obecne 78 000 000 graczy globalnie. Jest to uzupełnienie do wczorajszej informacji o pobitym rekordzie ilości osób grających jednocześnie – w zeszłą niedzielę na serwerach rosyjskich rywalizowało w jednym momencie 1 114 000 wirtualnych czołgistów.

Ponad wszystko cenimy sobie głos naszej społeczności – mówi główny producent World of Tanks, Mike Zhivets – Tryb gry, w którym walczą drużyny złożone z czołgów określonych krajów był często wymieniany w oczekiwaniach fanów. Także jesteśmy szczęśliwi, że już wkrótce gracze będą mogli go spróbować.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.