Home / Aktualności / Aktualizacja 3.2 w World of Tanks na konsolach już jest!

Aktualizacja 3.2 w World of Tanks na konsolach już jest!

World of Tanks Tiger I Hammer 01

Firma Wargaming.net kontynuuje świętowanie 100-rocznicy uczestnictwa czołgu w bitwie, aktualizacją 3.2 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360. Daniem głównym jest wyzwanie „Hammer Strike”, w którym gracze mogą zdobyć potężny czołg ciężki Pz.VI Tiger I “Hammer” z unikatowym malowaniem. Aktualizacja dodaje również 3 nowe mapy, ekskluzywne dla edycji konsolowej – zimowy Ruinberg, Przełęcz Skorpiona i Ardeny.

Gracze mają za cel uczestnictwo w pięciu zadaniach, których postęp można śledzić za pośrednictwem stosownych pasków postępu. Za ukończenie każdego z nich gracze otrzymają zróżnicowane nagrody wliczając w to doświadczenie, konta premium i tę najważniejszą, czołg Tiger I “Hammer” na własność i okolicznościowy medal.

Ponadto aktualizacja 3.2 przynosi ze sobą dwie misje typu PvE bazujące na historycznych wydarzeniach pod Kurskiem i w Tunezji. Poziom trudności tych misji rośnie w zależności od poziomu czołgu, który wybierzemy, a ukończenie ich legendarnym czołgiem Tiger I “Hammer” da unikatowe odznaczenie. Dodatkowo, trzy wspomniane mapy, zimowy Ruinberg, Przełęcz Skorpiona i Ardeny, są nareszcie dostępne na wszystkich konsolach.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.