Home / Aktualności / Aktualizacja 3.0 do World of Tanks Blitz już jest!

Aktualizacja 3.0 do World of Tanks Blitz już jest!

Gra World of Tanks Blitz doczekała się kolejnej aktualizacji, która w obecnej wersji nosi oznaczenie 3.0. Jedną z ważniejszych zmian jest nowy tryb gry o nazwie „Supremacja”, w którym na mapach znajdują się specjalne sektory.

Założenia rozgrywki są proste. W szczegółach wygląda to tak, że na każdej z map pojawiają się sektory do przejęcia. Przejmowanie tych miejsc daje punkty drużynie, a im więcej drużyna takich sektorów kontroluje, tym szybciej zyskuje punkty. Aby wygrać należy zdobyć ich 1000 lub zniszczyć wszystkich przeciwników.

Nowy tryb jest dostępny dla każdego z czołgów od poziomu V do X. Kluczową rolę będzie odgrywać tu współpraca drużyny, taktyka i plan na bitwę.

– Ciągle szukamy kolejnych rozwiązań, aby gra była interesująca dla czołgistów – mówi Artem Safronov, globalny producent wydawniczy World of Tanks Blitz. – Nowy tryb gry został stworzony w ten sposób, aby każdy typ czołgów mógł być efektywny. Supremacja zachęca graczy do większej dynamiki i ściślejszej współpracy –

Wraz z nowym trybem zmianom wizualnym i terenowym uległa mapa Falls Creek.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.