Home / Aktualności / Aktualizacja 10.0 do World of Tanks – czyli nowe pojazdy, nowe tryby walki oraz nowe mapy

Aktualizacja 10.0 do World of Tanks – czyli nowe pojazdy, nowe tryby walki oraz nowe mapy

Firma Wargaming.net ma przyjemność poinformować, że duża aktualizacja 10.0 do World of Tanks o nazwie “Rubikon” przybędzie pod koniec października. Przedstawi ona graczom zupełnie nowy tryb rozgrywki „Rozwałka” w dwóch wariantach – Dominacji oraz Polowania na Stal.

Najnowszy, permanentny tryb do World of Tanks „Rozwałka” zaoferuje zupełnie nowe mechaniki do gry. Możliwość powrotu do walki po zniszczeniu innym czołgiem, bitwy garażowe, miejsca naprawy podczas pojedynków bitwie, przechwytywanie flag – to wszystko sprawi, że nawet doświadczeni czołgiści będą chcieli poznać rozgrywkę w tym trybie na nowo, aby zwyciężać.

Gracze będą mieli również ciekawe możliwości dodatkowe typu ostrzał artyleryjski i lotniczy celem zadawania dużych obrażeń przeciwnikom. Oba warianty będą miały unikatowe warunki zwycięstwa czy rozmaite konfiguracje drużyn – każdy z wirtualnych czołgistów będzie mógł spróbować, który mu bardziej pasuje i powinny stanowić ciekawą odmianę w stosunku do klasycznych bitew.

Dla trybu „Rozwałka” przygotowane zostaną dwie nowe mapyrozdarte wojną miasta Paryż i Berlin. Wraz z aktualizacją ruszy również sezon specjalny misji osobistych, gdzie nagrodą będzie potężny czołg średni T-22 poziomu 10-tego. Fani medali i osiągnięć będą mogli zdobyć nowe odznaczenia za wybitne osiągnięcia w walce.  Aktualizacja 10.0 „Rubikon” to również przewodnik po rozgrywkach PvE, ulepszona możliwość dostosowywania czołgów do własnych potrzeb, z bonusami do umiejętności załogi włącznie. Jak wszystkie nowości w grze, twórcy World of Tanks wraz ze społecznością będą stale monitorować nowe funkcjonalności i je oceniać. To tyczy się również kontynuacji prac nad ulepszaniem grafiki i jej optymalizacją.

  • Rubikon nie tylko dodaje mnóstwo nowych elementów do gry, ale stanowi również dobrą podstawę pod dalszy rozwój w kierunku, jaki gracze oczekują – powiedział Sergey Laptenok, dyrektor działu wydawniczego w World of Tanks. – Słuchanie naszej społeczności i przedstawianie jej nowych, ekscytujących możliwości zabawy jest siłą napędową naszych decyzji –

World of Tanks T-22 01

World of Tanks T-22 02

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.