Home / Aktualności / Aktualizacja 1.14 oraz 11-urodziny World od Tanks już wkrótce!

Aktualizacja 1.14 oraz 11-urodziny World od Tanks już wkrótce!

W sierpniu zrobi się gorąco w World of Tanks! Nadciąga prawdziwy upał z obchodami urodzin gry i nową aktualizacją o symbolu 1.14.

Na pierwszy plan wysuną się nowe czechosłowackie czołgi ciężkie. Linia zacznie się na poziomie VII, a od VII będzie można zapoznać się z unikatowymi cechami tych maszyn. Wybór między dwom działami, jedno z klasycznym pojedynczym autoładowaniem lub podwójnym. Oba mają podobne statystyki (kaliber, obrażenia alfa, kąt unoszenia), ale ten wybór pozwoli lepiej dopasować uzbrojenie do stylu gry.

Wraz z czeskimi jednostkami w grze pojawi się też mowa mapa – Bezpieczna przystań. Dostępna będzie dla bitew losowych, jej rozmiar to 1000×1000 metrów i przedstawiać będzie japoński, zdemilitaryzowany port oraz małą wioskę rybacką. Ścieżkę dźwiękową dla mapy przygotował sam Akira Yamaoka (znany m.in. z serii Silent Hill) wraz z audio teamem World of Tanks.

Kolejnym dodatkiem jest ulepszenie polowe. Pozwala on na precyzyjne konfigurowanie swoich czołgów w zależności od preferowanych zadań na polu bitwy. Ta mechanika dostępna jest dla wszystkich czołgów poziomu VI-X, z wykluczeniem tych wypożyczanych. Wszystkie czołgi podlegające modyfikacjom dostaną nowy parametr – rolę. Zostały one przedstawione w bitwach rankingowych i jest ich 15 do wyboru.

Wraz z nadchodzącymi 11-urodzinami World of Tanks gracze otrzymają wartościowe nagrody i super upominki. Na szczegóły będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać, ale wydarzenie zapowiada się na niezapomniane, a prezentów jest cała góra.

Wreszcie podczas sierpniowego upału pojawi się nowy tryb Topografia, który przetestuje orientację w terenie wirtualnych czołgistów, powróci ulubiona Linia Frontu i wiele więcej!

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.