Home / Aktualności / Aktualizacja 0.10.7 wprowadza okręty podwodne do World of Warships

Aktualizacja 0.10.7 wprowadza okręty podwodne do World of Warships

World of Warships największa gra MMO o bitwach okrętów stworzona i wydana przez Wargaming informuje, że nowa aktualizacja 0.10.7 wpłynie na serwery już w najbliższy czwartek. Przynosi ze sobą dużo nowości – przede wszystkim okręty podwodne do bitew rankingowych, stocznię i możliwość zbudowania nowego okrętu, powrót oczekiwanego USS Missouri oraz unikatową współpracę z Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These, japońskim anime bazującym na popularnych powieściach sci-fi.

Okręty podwodne zmieniły kompletnie bitwy morskie w XX. Wieku i teraz uczynią to samo w World of Warships. Gracze mogą odkryć cały nowy świat pod powierzchnią sterując okrętami podwodnymi po raz pierwszy w publicznym teście. Delikatne, ale zabójcze, przynoszą ze sobą zupełnie nowe taktyki do gry, gdzie gracze operują na 4 głębokościach zanurzenia, spróbują akustycznych torped oraz sygnałów z sonarów.

Niektóre pancerniki zostały wyposażone w uzbrojenie przeciwko nim, aby zmusić do wynurzenia, a wiele lekkich krążowników oraz niszczycieli może wypuścić bomby głębinowe. Gracze mogą zapoznać się okrętami podwodnymi z nimi w walkach kooperacyjnych oraz w nadchodzącym sezonie bitew rankinowych.  

Wczesny dostęp do krążowników holenderskich powraca w aktualizacji 0.10.7. Teraz mamy możliwość zbudowania okrętu poziomu VIII De Zeven Provinciën w stoczni. Proces podzielony jest na 24 etapy. Ponadto specjalne wydarzenie oferuje nagrodę w postaci okolicznościowej flagi oraz kapitana Klaas Jenssena.

W tej aktualizacji pojawia się również współpraca ze znanym japońskim anime Legend of the Galactic Heroes: Die Neue Thes. Nagrana nowe głosy dla kapitanów, gracze będą mogli pokierować flotą pod dowództwem Reinhard von Lohengramm z Galactic Empire lub Yang Wen-li z Free Planets Alliance. Dodatkowo pojawią się tematyczne kamuflaże i wiele więcej.

Graczy ucieszy również powrót USS Missouri, teraz na poziomie IX. Ten ikoniczny okręt wieńczący II Wojnę Światową będzie dostępny za dublony w grze.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.