Home / Aktualności / Akcesoria i ubrania World of Tanks już w sprzedaży!

Akcesoria i ubrania World of Tanks już w sprzedaży!

Firma Wargaming z przyjemnością informuje, że już dostępne są oficjalnie ubrania i akcesoria sygnowane marką World of Tanks. Zaprojektowane i wytworzone przez Good Loot – producenta i dystrybutora odzieży i gadżetów – można znaleźć w wybranych sklepach stacjonarnych i sprzedaży internetowej.

Na kolekcję składa się 16 wysokiej jakości produktów obejmującej różne wzory t-shirtów, czapki (z daszkiem oraz „uszatka”), bluzę z kapturem, skarpetki, torby, breloki, kubek i pasek. Z pewnością każdy fan popularnej gry World of Tanks znajdzie coś dla siebie. Szczegóły dostępne są pod adresem https://goodloot.pl/brand/world-of-tanks Aktualną ofertę znaleźć można w sklepach: Media Markt, grymel.plempik.commuve.plkonsoleigry.plmerlin.pl i cdp.pl

Premiera kolekcji odzieży i akcesoriów zbiega się z niedawnym wprowadzeniem polskiej linii czołgów do gry World of Tanks na komputerach osobistych oraz rodzimej mapy „Studzianki”. Na polską linę składa się 13 unikatowych, rodzimych projektów w tym najsłynniejsza polska jednostka 7TP, projekty inżyniera Edwarda Habicha czy Pantera „Pudel” zdobyta przez Powstańców Warszawskich.

Z okazji premiery stworzyliśmy również wyjątkowy projekt muzyczny z polskimi artystami – zespołem Żywiołak i O.S.T.R. Polska jest jednym z najważniejszych i kluczowych rynków w całej Europie dla firmy Wargaming. W grze zarejestrowanych jest ponad 3 600 0000 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji naszego kraju.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.