Home / Aktualności / AeroCool Dead Silence Cube – nowa wersja ”kostki” trafia na rynek

AeroCool Dead Silence Cube – nowa wersja ”kostki” trafia na rynek

Firma AeroCool wprowadziła do swojej oferty nową wersję obudowy DS Cube utrzymaną w biało-czarnej kolorystyce. Model ten przeznaczony jest dla użytkowników pragnących zbudować stylowy komputer oparty o płytę główną w formacie microATX.

Obudowa AeroCool Dead Silence Cube (DS Cube) w wersji biało-czarnej właśnie poszerzyła ofertę modelową tego producenta. Na śnieżno-białej frontowej ściance konstruktorzy wygospodarowali miejsca na pojedyncze urządzenia w formatach 3,5- oraz 5,25 cala. Dokładne wymiary opisywanej obudowy to 381 x 265 x 411 mm.

Z kolei we wnętrzu obudowy AeroCool Dead Silence Cube zmieścimy nie tylko płytę główną microATX, ale również poza ww. zatokami po dwa dodatkowe sloty na urządzenia 2,5- oraz 3,5-calowe. Dodatkowo pomieści ona coolery CPU o wysokości do 190 mm oraz karty graficzne o długości do 320 mm.

Model DS Cube wyposażony jest ponadto w 200-mm wentylator zainstalowany na wewnętrznej stronie frontowej ściany urządzenia, dwa wentylatory o średnicy 140 oraz 120 mm w jej górnej części, a także 120-mm wentylator na jej tylnej ściance. Użytkownicy tej obudowy mają również możliwość zainstalować chłodnice cieczy chłodzącej 120 x 120 mm lub 240 x 120 mm po uprzednim zdemontowanu wentylatorów znajdujących się w wewnętrznej, górnej części biało-czarnej ”kostki”.

Panel kontrolny, który znajduje się na górnej części ww. nowości firmy AeroCool składa się z portów USB (2x USB 3.0 + 2x USB 2.0), gniazd Jack 3,5 mm (mikrofonowego i słuchawkowego), diody LED sygnalizującej pracę dysków HDD/SSD oraz przycisków Power i Reset.

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.