Home / Aktualności / ADATA XPG SX930 – czyli wydajność i innowacje w jednym

ADATA XPG SX930 – czyli wydajność i innowacje w jednym

ADATA XPG SX930 logo

Firma ADATA Technology ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty dysków SSD z serii XPG SX930, które wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne mające zapewnić im nie tylko najwyższą wydajność, ale także bezawaryjność.

Dyski ADATA XPG SX930 oparte są m.in. o kontroler JMicron JMF670H, kości Enterprise-grade MLC Plus NAND Flash, pamięć Cache opartą o pamięci DDR3 (DDR3 DRAM Cache Buffer) czy technologię pSLC Cache Technology.

Ponadto urządzenia z linii XPG SX930 oferują wsparcie dla takich rozwiązań jak: S.M.A.R.T., TRIM, NCQ oraz Advanced BCH ECC Technology (korekcja błędów do 72 bit na 1 kB).

Dodatkowo producent zapewnia wsparcie w postaci atrakcyjnego, darmowego oprogramowania ADATA SSD Toolbox (konfiguracja, diagnostyka, optymalizacja) oraz Acronis True Image HD (narzędzie do przeniesienia danych ze starego dysku na nowy).

Do dysków ADATA XPG SX930 dołączany jest także specjalny adapter o grubości 2,5 mm, który przyda się z pewnością posiadaczom laptopów z 9,5-mm zatoką na dysk.

Z kolei aż 60-miesięczna gwarancja producenta powinna być dla niejednego potencjalnego klienta wystarczającym dowodem na to, że producent dołożył wszelkich starań, by jego urządzenia były nie tylko wydajne, ale i niezawodne.

ADATA XPG SX930 specyfikacja

ADATA XPG SX930 01 ADATA XPG SX930 02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.