Home / Aktualności / Komputery / Adaptery do Raspberry Pi – rozszerz możliwości swojej malinki

Adaptery do Raspberry Pi – rozszerz możliwości swojej malinki

Raspberry Pi adapter Delock

Raspberry Pi od samego początku stało się hitem wśród pasjonatów na całym świecie, a to za sprawą ceny wynoszącej 35 dolarów,  możliwość używania systemu Windows Internet of Things (IoT). Cała ekspansja byłaby znacznie wolniejsza lub niemożliwa, gdyby nie liczne komponenty pozwalające rozszerzyć możliwości komputerka. Jednym z producentów takich elementów jest firma Delock, która w swojej ofercie posiada przystosowane do Raspberry adaptery.

Miłośnicy majsterkowania z pewnością ucieszą się na karty poszerzające „Malinkę” o dodatkowe wejścia, wśród których, w zależności od karty znaleźć można między innymi złącza żeńskie i męskie RS-232, USB czy micro-USB.

Osoby pragnące maksymalnie wykorzystać możliwości swojego urządzenia mogą skorzystać z płytek wyposażonych w dodatkowe wejścia SATA i mSATA, do których można podłączyć chociażby dodatkowy dysk twardy lub adapter z gotową do użycia pamięcią flash.

Producent pomyślał również o wygodnym rozmieszczeniu dodatkowych adapterów. W ofercie można znaleźć specjalny zestaw montażowy umożliwiający ułożenie kart rozszerzeń lub połączenie ze sobą kilku płyt Raspberry Pi.

Adaptery do Raspberry Pi to ciekawa propozycja dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z Raspberry Pi możliwie najniższym kosztem. Dzięki podłączeniu specjalnych konwerterów do ulepszenia “Malinki” wystarczą nam zwykłe komponenty i urządzenia, które zalegają nam na półkach. Ceny adapterów zaczynają się od 89 zł.