Home / Aktualności / gry / Activision zapowiada Destiny 2

Activision zapowiada Destiny 2

destiny 2 poster

Wydawca oryginalnej Destiny, Activision, zapowiedział właśnie dziś drugą część gry czyli Destiny 2, która miała i tak pojawić się jeszcze w tym roku. Jak podaje kilka źródeł, wielce prawdopodobne, że gra powstająca ponownie pod szyldem Bungie zawita na konsole we wrześniu (8 września), z pierwszeństwem dla PS4.

Gra, której głównym założeniem jest poszerzenie horyzontów oryginału, zaoferuje graczom większą ilość planet do odkrycia, lecz nie będzie oferowała przeniesienia naszego bohatera, poza skórkami i innymi wizualnymi dodatkami, które udało nam się zgromadzić. 

Dzisiejsza zapowiedź poprzedza ostatni dodatek do spore wydarzenie ze świata Destiny – Age of Triumph, które to wydarzenie rozpocznie się za kilkanaście godzin. 

Doszły również do nas wiadomości odnośnie bardzo prawdopodobnej bety dla Destiny 2 w okolicach lipca. Nie wiemy czy będą to otwarte czy zamknięte testy, niemniej jednak tak czy inaczej, spróbujemy się do nich dostać. 

A jak wy podchodzicie do tej zapowiedzi? Czy graliście w pierwszą część oraz jakie zmiany, nowości widzielibyście w drugiej części? Czekamy na wasz komentarze.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.