Home / Aktualności / Action poszerza ofertę o słuchawki Asus Cerberus, Orion, Orion PRO i Echelon

Action poszerza ofertę o słuchawki Asus Cerberus, Orion, Orion PRO i Echelon

ASUS Cerberus
Modele słuchawek ASUS, które dołączają do oferty dystrybutora ACTION S.A charakteryzują się dużymi nausznikami o średnicy 100 mm, które skutecznie wyciszają zewnętrzne hałasy, a do tego są wygodne i pozwalają na wielogodzinne noszenie.

Zastosowanie w nich neodymowych przetworników przełożyło się na mocne i intensywne basy. Zarówno muzyka, jak i dźwięki  gier brzmią niezwykle wyraźnie i co najważniejsze realnie.

Wiele szczegółowych testów przeprowadzonych przez Asusa pozwoliło dobrać odpowiednie materiały i komfort użytkowania czyli siły, z jaką słuchawki powinny zaciskać się na uszach. W efekcie wszystkie modele doskonale dopasowują się do każdego kształtu głowy i zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długiego grania czy słuchania muzyki lub oglądania filmów.

W ofercie firmy Action pojawi się kilka najpopularniejszych słuchawek firmy Asus a mianowicie Asus Cerberus, Orion, Echelon oraz Orion Pro

Model Echelon wyróżnia się wojskowym kamuflażem, zainspirowanym grami FPS podczas gdy słuchawki Orion należą do czerwono-czarnej linii Republic of Gamers i dostępne są w wariancie z zewnętrzną kartą dźwiękową Spitfire (model Orion PRO).

Natomiast najmłodszy w tej grupie produktów – model Cerberus – to słuchawki, które współpracują z komputerami PC, MAC, urządzeniami mobilnymi, a nawet konsolą do gier PlayStation 4.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Cerberus – 209 zł brutto
  • Orion – 349pln brutto
  • Echelon – 380 zł brutto
  • Orion PRO – 450 zł brutto

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.