Home / Aktualności / Achtung! Cthulhu Tactics – nietypowe połączenie Nazistów i Cthulhu

Achtung! Cthulhu Tactics – nietypowe połączenie Nazistów i Cthulhu

Jeśli szukacie nietypowego połączenia gry z udziałem Nazistów oraz kultu Cthulhu, Achtung! Cthulhu Tactics czyli gra autorstwa Auroch Digital z pewnością przypadnie wam do gustu. Ten taktyczny RPG trafi na PC (platforma Steam) PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch już w czwartym kwartale tego roku.

Osadzona w realiach Drugiej Wojny Światowej produkcja przedstawia Alianckich bohaterów stawiających czoła dwóm frakcjom Nazistów w sekretnej wojnie. Nasz czteroosobowy skład nie miałby jeszcze powodów do narzekania, gdyby nie wsparcie Nazistów przez obskurne istoty Cthulhu. 

Gra posiada na razie profil na Steam oraz krótki zwiastun, aczkolwiek twórcy z pewnością będą sukcesywnie “dolewać oleju do ognia” w postaci nowych informacji. Uważamy, że warto jest śledzić rozwój gry gdyż Achtung! Cthulhu Tactics jest z pewnością bardzo nietypowa grą. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.