Home / Aktualności / Acer Revo One RL85 – multimedialne centrum rozrywki od Acera

Acer Revo One RL85 – multimedialne centrum rozrywki od Acera

Acer_Revo_One_02Acer ogłosił wprowadzenie Revo One RL85 multimedialnego centrum rozrywki w swoim wydaniu. To niewielkie urządzenie o potężnych możliwościach to komputer osobisty , którego kluczowymi cechami są udostępnianie multimediów, strumieniowe przesyłanie treści i ogromny dysk.

Revo One RL85 napędzany jest przez procesory Intel Core i5 lub i3, co pozwala mu bez problemu obsłużyć obraz Ultra HD (3840 x 2160) 4K transmitowany za pomocą dwóch portów (HDMI i Mini DisplayPort).

Jest też wyposażony w wyjście audio 7.1, gwarantujące kinową jakość dźwięku. Duża liczba osób decydujących się na Revo One doceni łatwość oglądania programów telewizyjnych, filmów i pokazów zdjęć.

W związku, że Acer wyposażył go w trzy wejścia HDD, z których każdy pomieści do 2TB, nie powinniśmy narzekać na brak miejsca na różnego rodzaju multimedia. Gdy jednak i to będzie mało to powinny pomóc dwa porty SATA z obsługą RAID 0/1/5, do których można podłączyć nawet do 6TB.

Dostępny w kolorach czarnym i białym, Acer Revo One RL85 to nie tylko wystarczająca wydajność lecz również ciekawy wygląd. Ten mały komputerek bez problemów wpasuje się zarówno do sypialni jak i salonu, a dzięki karcie Wi-Fi 802.11ac zapewni nieprzerwane połączenie sieciowe nawet przy wielu urządzeniach w domu.

W górnej powierzchni Revo One znajduje się łatwo dostępny czytnik kart SD oraz cztery inteligentne wskaźniki LED, które sygnalizują status sieci LAN i twardego dysku. Z tyłu znajdują się wszystkie pozostałe porty, w tym dwa USB 2.0, dwa USB 3.0, HDMI i mini DisplayPort, oraz klapka umożliwiająca wymianę dysków.

Ze strony oprogramowania producent zapewnił obsługę AcerBuildYourOwnCloud (BYOC™) umożliwiającą użytkownikom pełny dostęp do ich plików na wszystkich urządzeniach, niezależnie od ich lokalizacji.

Ceny i dostępności tego urządzenia jeszcze nie udostępniono, lecz powinno to nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

acer revo one rl85 02 acer revo one rl85 03