Home / Komputery mobilne i tablety / Acer One 10 – bardzo tania hybryda 2-w-1 z systemem Windows

Acer One 10 – bardzo tania hybryda 2-w-1 z systemem Windows

Acer One 10Acer One 10 to najnowsza hybryda 2-w-1 (czyli tablet i laptop w jednym), który właśnie został zapowiedziany, a co więcej jest praktycznie dostępny w sprzedaży bezpośrednio ze strony Acera, jak i innych sprzedawców. Mający kosztować jedyne 200 dolarów One 10, nie jest może najlepszym tego typu urządzeniu na rynku ale z pewnością najtańszym.

Pod względem specyfikacji możemy tu bowiem znaleźć czterordzeniowy procesor Intel Atom, 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart micro SD, jak również wolne złącze USB.

Doczepiana klawiatura z pewnością ułatwi korzystanie z hybrydy Acer One 10 zarówno pod względem wprowadzania tekstu, korzystania z systemu jak również możliwych pozycji, w której możemy samo urządzenie ustawić (pełni rolę podstawki z 4 możliwymi ustawieniami).

Mając na uwadze, że Acer One 10 jest sprzedawany z systemem Windows 8.1, należy pamiętać, że bez problemu uzyskamy aktualizację do Windows 10, gdy ten będzie już dostępny.