Home / Aktualności / Acer B326HUL – 32-calowy monitor WQHD z podświetleniem LED

Acer B326HUL – 32-calowy monitor WQHD z podświetleniem LED

Firma Acer zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży swojego najnowszego monitora LCD z podświetleniem LED, który dysponuje 32-calową matryca WQHD.

Monitor Acer B326HUL to 32-calowy monitor, który jest w stanie wyświetlić obraz w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (WQHD). Maksymalna jasność obrazu, jaką oferuje opisywany w niniejszej wiadomości model to 300 cd/m2, zaś współczynnik dynamicznego kontrastu wynosi 100 mln:1.

Acer B326HUL oferuje 100-proc. pokrycie kolorów z palety sRGB oraz oferuje wsparcie dla funkcji Acer Color Managment, dzięki której jego użytkownik może jeszcze lepiej skonfigurować ustawienia wyświetlanego obrazu, dostosowując go do własnych potrzeb.

Z kolei dzięki technologii Acer ComfyView obudowa monitora absorbuje odbicia światła, tym samym poprawiając komfort pracy z urządzeniem. Model B326HUL wyposażony jest ponadto w dwa złącza HDMI, jedno złącze DVI-D (Dual Link), gniazdo DisplayPort oraz HUB USB 3,0.

Dodatkowo ww. model monitora jest zgodny z normami EPEAT Gold, ENERGY STAR oraz TCO 6.0. Sprzedaż tego modelu rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Na rynku w USA jego sugerowana cena detaliczna wynosić ma 899 dolarów.

Acer B326HUL 01 Acer B326HUL 02

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.