Home / Aktualności / A Light in the Dark ‘22 – nadchodzące wydarzenie w World of Warships: Legends

A Light in the Dark ‘22 – nadchodzące wydarzenie w World of Warships: Legends

A Light in the Dark 22 to wydarzenie, w którym gracze staną ramię w ramię w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji, a ich zadaniem będzie pokonanie legendarnego Rasputina. Kooperacyjny tryb wystartuje 17 października i dostępny będzie do 7 listopada. Pośród wielu cennych nagród, które będzie można zdobyć za uczestnictwo, na pierwszy plan wybija się Perth – krążownik premium V poziomu. Aby podkręcić atmosferę Halloween będą dostępne 3 przebrania dla kapitanów oraz zestaw skórek na wybrane okręty.

Do portu w grze wpływa majestatyczny Prinz Rupprecht poziomu VIII i tym samym cała, alternatywna linia niemieckich pancerników jest dostępna dla wszystkich do odkrywania. Ich wyróżnikiem są rozbudowane działa dodatkowe, szybciej ładujące się zestawy naprawcze czy sonary na wyższych poziomach. Część wyposażona jest w torpedy także stanowić będą poważne zagrożenie na zróżnicowanym dystansie. 

Wisienką na torcie tej aktualizacji jest dodanie nowego projektu do Biura. Tym razem możemy wynaleźć legendarny pancernik francuskiej marynarki Bourgogne. Jest to najszybszy okręt na najwyższym poziomie w grze, dodatkowo wyposażony w przyspieszanie ładowania dział i silnika. Możliwość szybkiego przemieszczania się po mapie przy zachowaniu przyzwoitej siły ognia to jego główne wyróżniki.

Ponadto jesienna aktualizacja do World of Warships: Legends to również mnóstwo poprawek, ulepszeń, w tym usprawnienie balansu gry.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*