Home / Aktualności / 8-urodziny World of Tanks Blitz w retro stylu!

8-urodziny World of Tanks Blitz w retro stylu!

World of Tanks Blitz to multiplaformowa gra o bitwach czołgach dostępna na Nintendo Switch, iOS, Android, Windows 10, Steam oraz macOS. W tym tygodniu świętuje ona swoje 8-urodziny. Atrakcje dla graczy właśnie się rozpoczęły, a wydarzenie odwiedzi znany cewebryta!

W garażu gry pojawiła się specjalna strefa retro arcade, która kryje w sobie całą moc atrakcji. Wrzucajcie żetony, zadawajcie obrażenia w bitwach i wymieniające zdobyte gwiazdki na świetne nagrody. W specjalnym wydarzeniu, za wykonywanie codziennych misji, możecie zdobyć polski czołg CS-51 LIS wraz z epickim kamuflażem.

Ponadto, w zależności od stażu w grze czołgiści otrzymają kontenery z rozmaitymi dobrami. W skrzynkach tych, którzy są z nami ponad 5 lat i dłużej znajdą się czołgi poziomu V, VII, wyjątkowe kamuflaże czy okolicznościowe tło.

Na urodziny wpadł znany cewebryta Dr Disrespect! W specjalnym wideo przygotowanym z tej okazji fani czołgów znajdą easter egga w postaci kodu bonusowego, który daje 3 dni konta premium. Oglądajcie uważnie! Urodzinowy gość pojawi się również w samej grze i będzie miał moc zadań i upominków dla wszystkich fanów World of Tanks Blitz!

– Nie ma lepszego sposobu na świętowanie w World of Tanks Blitz niż ze mną. Pomyślcie o tym. Do zobaczenia w hangarze – powiedział Dr Disrespect

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.