Home / Aktualności / Stalowy Łowca – nowy tryb rozgrywki w World of Tanks

Stalowy Łowca – nowy tryb rozgrywki w World of Tanks

Jako część Festiwalu Czołgów w World of Tanks, gracze od dziś mogą zagrać w zupełnie nowy tryb. Zarówno samotne wilki, jak i całe plutony, doświadczą czołgowego Battle Royale! Reguły są proste. Każdy z 20 graczy (lub 7 plutonów po trzech) ma do dyspozycji jeden z trzech czołgów klasycznych nacji w World of Tanks (ZSRR, USA, Niemcy) i wybiera miejsce na nowej mapie (specjalnie przygotowana pod tryb o nazwie Dreamland). Od teraz każdy zdany jest na siebie, a w trakcie rozgrywki rozmiar mapy zmniejsza się i pojawia się strefa zagrożenia…

– Nowe wyzwanie w World of Tanks, tryb Steel Hunter, pokazuje że ciągle eksperymentujemy. W zeszłym roku testowaliśmy podstawy do niego – podkreśla Max Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Dzięki pozytywnym opiniom od naszych graczy, przekształciliśmy je w pełnoprawny tryb – mamy nadzieję, że go gracze go polubią –

Bardziej zaawansowane zasady trybu “Steel Hunter” oferują więcej taktycznych możliwości. Niszczenie wrogów, zabieranie ich dobytku, podnoszenie skrzyń z zaopatrzeniem, to wszystko wpływa na zdobywane doświadczenie, a najbardziej na sam Dreamland. W trakcie rozgrywki można rozwijać swój czołg poprzez specjalne drzewko technologiczne. Podczas gry można naprawiać swój pojazd w specjalnych punktach, znajdować amunicję, materiały eksploatacyjne pozwalające podnosić chwilowo mobilność czy celność. Do znalezienia i użycia są też zasłony dymne, naloty lotnicze czy tworzenie specjalnych stref pomagania sojusznikom i spowalniania przeciwników.

Za udział w Steel Hunter gracze będą zdobywać dni konta premium, emblematy, medale, kredyty, obligacje, style 2D i naklejki. Także załadujcie działa, zaproście znajomych, przyjaciół i grajcie! Zwycięzca może być tylko jeden!

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.