Home / Aktualności / 50 Cent promował słuchawki SMS Audio w Warszawie

50 Cent promował słuchawki SMS Audio w Warszawie

Znany amerykański raper – 50 Cent – w dniu wczorajszym spotkał się ze swoimi fanami w Warszawie. Jednym z głównych powodów poza spotkaniem z fanami była promocja słuchawek marki SMS Audio sygnowanymi przez muzyka.

Z niewielkim opóźnieniem amerykański raper 50 Cent spotkał się ze swoimi fanami w Złotych Tarasach w Warszawie w dniu wczorajszym po godzinie 11:00. Raper przyjechał do naszego kraju promować słuchawki SMS Audio sygnowane przez jego osobę. Słuchawki tej marki trafiły bowiem właśnie do sieci sklepów SATURN i Media Markt.

To nie pierwsza gwiazda amerykańskiego przemysłu muzycznego, która sygnuje swoim pseudonimem słuchawki audio. Podobna sytuacja ma miejsce od dłuższego już czasu w przypadku marki Beats Audio i muzyka Dr Dre, który jest jej współwłaścicielem i współzałożycielem.

W skład produktów SMS Audio na chwilę obecną odnajdziemy 8 modeli słuchawek z serii STREET oraz SYNC. Ceny urządzeń z ww. linii kosztują od 419 do 1699 zł.

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.