Home / Aktualności / Filmy / 5 nadchodzących i najciekawszych premier filmowych 2016

5 nadchodzących i najciekawszych premier filmowych 2016

Najciekawsze premiery 2016

Wśród nadchodzących premier tego roku znalazło się naszym zdaniem 5 filmów, które są szczególnie warte uwagi. Podczas gdy dorośli będą delektowali się takimi produkcjami jak Superman vs Batman: Dawn of Justice czy  Captain America: Civil War, tak najmłodsi z pewnością docenią Księgę Dżungli oraz Gdzie jest Dory.

Superman vs Batman: Dawn of Justice

W nieco odmiennej rzeczywistości znajdą się w tym roku Superman i Batman. Zarówno Clark Kent jak i Bruce Wayne, bohaterowie świada Marvela, zmierzą się nie tylko z przestępcami Gotham City, lecz również z samymi sobą. Niesamowite zdjęcia oraz oprawa muzyczna, to niemożliwość ominięcia tego tytułu, bez względu czy jest się fanem komiksowych postaci czy nie.

 

Księga Dżungli (The Jungle Book)

Klasyków Disneya nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, jednak warto obejrzeć kolejną wersję Księgi Dżungli, chociażby z uwagi na nieco odmienne podejście, obsadę czy wykorzystanie technologii i kreatywności reżysera. 

Choć może się wydawać, że film jest dedykowany najmłodszym, to uważamy że warto się na niego wybrać całą rodziną aby moć po pierwsze spędzić razem czas, a po drugie podziwiać przepiękne scenerie, zwierzęta oraz zdolności aktorskie występujących w tym filmie artystów. Emocje gwarantowane!

 

Snowden

Barwnej postaci Edwarda Snowdena chyba nikomu śledzącemu temat prywatności i inwigilacji w ostatnich latach nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tym samym film Oliver Stone, reżysera zwycięzcy Oskarów za takie filmy jak JFK, zdecydowanie kandyduje do najlepszego dokumentu tego roku. 

Grający Snowdena Joseph Gordon-Levitt dał z siebie naprawdę wszystko, tak samo jak jego dziewczyna Shailene Woodley (Lindsay Mills), tworząc tym samym wzruszający i emocjonujący film, praktycznie dla każdego, a nie tylko fanatyka informatyki.

 

Gdzie jest Dory (Finding Dory)

 

Gdzie jest Dory to zwięczenie sukcesuanimowanej produkcji Gdzie jest Nemo, produkcji studia Pixar sprzed kilku lat. W oczekiwaniu na najnowsze Toy Story 4, nie tylko dzieci ale i dorośli będą mogli zrywać boki oglądając przygody zapominalskiej rybki Dory. 

 

Captain America: Civil War

Drugi z fantastycznych produkcji 2016 roku to oczywiście  Captain America: Civil War, w którym na przeciw siebie staną Kapitan Ameryka, Iron Man oraz inni bohaterowie świata Marvela.

Wygląda na to, że albo producenci dopatrują się zysków na tego typu produkcjach, albo sami bohaterowie się znudzili, tudzież poróżnili szukając rozrywki w starciach między sobą. Co by to nie było, na ta produkcję warto pójść chociażby ze względu na przepiękne sceny walki, efekty specjalnie i poruszającą oprawę muzyczno / dźwiękową, którą odda tylko sala kinowa lub wysokiej klasy kino domowe.

 

Mamy nadzieję, że spodobało wam się 5 nadchodzących i najciekawszych premier 2016 roku, a jeśli coś pominęliśmy wartego uwagi prosimy o dodanie danego filmu w komentarzach. Postaramy się uzupełnić nasze zestawienie dla korzyści innych czytelników naszego portalu.