Home / Aktualności / Netflix nie zwalnia z ciekawymi premierami w lutym

Netflix nie zwalnia z ciekawymi premierami w lutym

Jeden z największych serwisów streamingowych na świecie Netflix, przygotował dla swoich widzów kolejną dawkę nowych filmów i seriali na luty. W tym miesiącu będzie można nie tylko je obejrzeć ale cześć z nich nawet pobrać aby obejrzeć bez dostępu do sieci.

Wśród polecanych nowości nie można nie wspomnieć o hicie 8 mila czy pierwszych sezonach Damnation oraz Altered Carbon. Pierwszy z seriali jest osadzony na dzikim zachodzie, zaś drugi w cyberpunkowej przyszłości. Nie zdradzając szczegółów wspomniemy tylko, że Damnation oraz Altered Carbon są bardzo wciągające i póki co jest tylko jeden sezon, więc oglądajcie z umiarem gdyż kolejne sezony mogą szybko nie nastąpić.

Dla fanów komedii czeka też Chłopaki też płaczą oraz Johny English Reaktywacja, sensacji Amerykański Gangster zaś animacji Disneya Vaiana Skarb Oceanu. Nertflix nie zapomniał o fanach Gwiezdnych Wojen i przygotował dla nich Łotr Jeden – Historie. 

Choć ten miesiąc jest w porównaniu do pozostałych nad wymiar krótki (tylko 28 dni) to premier i odcinków serialowych powinno każdemu wystarczyć. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.