Home / Komputery Stacjonarne / Płyty główne / GIGABYTE Aorus Z270 Gaming 7 – pierwsze zdjęcia i informacje

GIGABYTE Aorus Z270 Gaming 7 – pierwsze zdjęcia i informacje

gigabyte-aorus-z270-gaming-7GIGABYTE Aorus Z270 Gaming 7 ma być nadchodzącym rywalem serii płyt głównych i kart graficznych ASUS Republic of Gamers i  MSI Gaming, które będą konkurencyjne już w 2017 roku. Producent wydaje się być gotowy jeśli chodzi o  płyty, z serią kart graficznych zapewne tuż za rogiem.

gigabyte-aorus-z270-gaming-7-02

Z zapowiedzi zamieszczonych na stronie Facebooka,Gigabyte  ujawnia co najmniej jeden model dedykowany entuzjastom wykorzystujący podstawkę LGA1151. Płyta główna, która prawdopodobnie będzie oparta o chipset Z270 Express została uwieczniona na zdjęciach opublikowanych przez VideoCardz. Ponadto, wygląda na to, że korzystając z wstępnej rejestracji, można wygrać karty upominkowe Steam, bluzy i inne.

Kilka cech, które wyróżniają tą konstrukcję są cztery sloty PCI-Express x16 (z których dwa PCI-E X4 mogą zostać podłączone do chipsetu Z270  elektrycznie), ogrom podświetlenia RGB LED, spora dawka opcji przetaktowywania i oczywiście miły, wygląd (w tym kolorystyka) oraz jakość wykonania.

Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o płycie GIGABYTE Aorus Z270 Gaming 7 już niebawem, w tym poznamy jej cenę.

gigabyte-aorus-z270-gaming-7-01

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.