Home / Aktualności / 40 procentowa zniżka na Project CARS 2 oraz demo gry już od dziś

40 procentowa zniżka na Project CARS 2 oraz demo gry już od dziś

Jeden z bardziej popularnych symulatorów wyścigów Project CARS 2 doczekał się wraz z 40 procentową zniżką na platformie Steam wersji demonstracyjnej, którą można już pobrać dziś. BANDAI NAMCO Entertainment oraz Slightly Mad Studios zaoferowali wersję gotową do przetestowania zarówno na PlayStation4, Xbox One jak i PC.

Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán LP610-4 czy Formula Renault 3.5 to trzy auta, którymi będziemy mogli poszaleć w grze. To w połączeniu z ulepszoną szatą graficzną na konsolach Xbox One X czy PlayStation4 Pro (lub wystarczająco mocnym PC) spowoduje, że nawet ograniczona wersja Project CARS 2 zaoferuje wystarczająco dużo. Jak się dowiadujemy wybór tych a nie innych aut nie był przypadkowy gdyż są one w stanie oddać nie tylko ducha samej rozgrywki, ale również fizyki jazdy, niemniej jednak w przypadku dema na dwóch torach.

Dziś też dostępny jest dla wszystkich zestaw japońskich aut, początkowo oferowany dla osób zamawiających Project CARS 2 w przedsprzedaży. Naszym zdaniem gra jest warta wypróbowania, a może i zakupu z uwagi na szeroką game samochodów, ciekawych tras, ale i niesamowitych scenerii i niesamowitego realizmu samej gry.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.