Home / Aktualności / Znamy datę premiery World of Tanks na PlayStation 4

Znamy datę premiery World of Tanks na PlayStation 4

WoT PS4 logo

Firma Wargaming.net ma przyjemność poinformować, że premiera World of Tanks na PlayStation 4 odbędzie się 19 stycznia 2016! Wersja na konsolę SONY wykorzysta w pełni moc sprzętu, jego unikatowe funkcjonalności oraz zaoferuje wyjątkową zawartość graczom.

World of Tanks na PlayStation 4 wspiera kluczowe funkcjonalności platformy wliczając w to kontroler DUALSHOCK 4 (m.in.: głośnik, panel dotykowy oraz kolorowy pasek świetlny), Share Play oraz zdalną grę na PlayStation Vita z dostosowanym sterowaniem do konsoli przenośnej. Dodatkowo pełne wsparcie dla trofeów, 4 różne pakiety założycielskie oraz ciekawą zawartość za pośrednictwem PlayStation Store. Gracze, którzy dołączą do gry przed 31 stycznia 2016 otrzymają za darmo amerykański, lekki czołg premium T1E6-PS w wyjątkowym kamuflażu.

World of Tanks na PlayStation 4 jest darmową grą dla wszystkich posiadaczy konsoli i nie wymaga członkostwa PlayStation Plus do gry. Natomiast subskrybenci tej usługi otrzymają za darmo specjalny zestaw składający się z niemieckiego czołgu Pz.Kpfw. II Ausf. J w unikatowym malowaniu, 3 dni konta premium i specjalne zniżki na inne zakupy.

WoT PS4 01
WoT PS4 02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.