Home / Komputery mobilne i tablety / CES 2016: ASUS ROG G752 czyli gamingowa bestia z modułem chłodzenia cieczą

CES 2016: ASUS ROG G752 czyli gamingowa bestia z modułem chłodzenia cieczą

ASUS ROG G752ASUS ROG G752 z najnowszym procesorem Intel Core i7 szóstej generacji oraz układem graficznym NVIDIA GeForce GTX 980M zapewnia najwyższe osiągi w trakcie grania oraz ostry i pełen detali obraz.

Najnowszy gamingowy laptop ASUS ROG G752 utrzymany jest w stylistyce nawiązującej do poprzednich generacji urządzeń z serii Republic of Gamers, znanej ze swojego dynamicznego i agresywnego designu oraz charakterystycznych ostrych krawędzi. Jednocześnie, G752 prezentuje nowe barwy serii gamingowej firmy ASUS – ArmorTitanium i PlasmaCopper.

Laptop został wyposażony w wyjątkowy system chłodzenia 3D Vapor Chamber oraz klawiaturę która sprawdzi się idealnie podczas rozgrywek dzięki niwelowaniu efektu ghostingu, czyli ograniczenia odczytywanych przez laptop jednocześnie wciśniętych klawiszy.

Model G752 jest w stanie rozpoznać i poprawnie odczytać do 30 klawiszy użytych w tym samym momencie. Dzięki czterem slotom na pamięć RAM DDR4, o 30% wydajniejszej i 20% szybszej od DDR3, G752 może zostać rozbudowany do aż 64 GB pamięci operacyjnej RAM DDR4, dla jeszcze szybszej pracy.

ASUS ROG G752 01

ROG GX700 jest pierwszym na świecie laptopem chłodzonym cieczą z odłączonym modułem ROG Hydro Overclocking System. Jest on napędzany jest przez szóstej generacji procesor Intel Mobile K-SKU i układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 980, które wspólnie zapewniają najwyższe osiągi zarówno w domu, jak i w podróży.

Laptop ASUS ROG GX700 jest także pierwszą na świecie konstrukcją mobilną z 17-calowym ekranem wyświetlającym rozdzielczość 4K UHD i technologią NVIDIA G-SYNC dla płynnej i szybkiej rozgrywki.

Aczkolwiek podana specyfikacja imponuje i wywołuje szybsze bicie serca, tak cena, której producent nie ujawnił, z pewnością może wycisnąć ostatnie soki z naszego portfela lub przyprawić nas o zawał.

Jeden komentarz

  1. Z komputerem mobilnym ma to tyle wspólnego co Fiat 126p z Porsche Carrera;)