Home / Aktualności / Gra Rise of the Tomb Raider za darmo do układów NVIDIA GEFORCE GTX 900

Gra Rise of the Tomb Raider za darmo do układów NVIDIA GEFORCE GTX 900

Bundle Rise of The Tomb Rider

Z okazji zbliżającej się premiery na PC gry Rise of the Tomb Raider (od Crystal Dynamics i Square Enix) firma NVIDIA przygotowała promocyjne pakiety dla nabywców kart graficznych i notebooków wyposażonych w procesory graficzne z serii GEFORCE GTX 900.

Od 7 stycznia aż do 16 lutego 2016 gracze, którzy zakupią laptopa wyposażonego w układ GEFORCE GTX 970M, 980M lub 980, albo samą kartę graficzną GEFORCE GTX 970, GTX 980, GTX 980 Ti, otrzymają powyższy tytuł za darmo. 

Rise of the Tomb Raider to gra o niezwykle dynamicznej akcji oraz epickim rozmachu, zabierze Was do najpiękniejszych, ale i wrogich zakątków Ziemi. Fabuła tej zapierającej dech w piersiach gry typu survival action skupia się na pierwszej ekspedycji Lary Croft do starożytnych grobowców. Przeżyj przygodę i poznaj legendę Rise of the Tomb Raider dzięki zaawansowanym technologiom i nadzwyczajnej wydajności rozwiązań graficznych serii GEFORCE GTX 900.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.