Home / Aktualności / Monitory / 34calowy monitor iiyama XUB3490WQSU-B1 – ku uciesze profesjonalistów i graczy

34calowy monitor iiyama XUB3490WQSU-B1 – ku uciesze profesjonalistów i graczy

iiyama XUB3490WQSU-B1

iiyama XUB3490WQSU-B1, nowo wprowadzony na polski rynek 34-calowy monitor typu ultra wide 21:9 z matrycą IPS to ciekawa alternatywa dla graczy szukających zarówno dużego jak i z wysoką rozdzielczością monitora.

Najnowszy monitor iiyama to także doskonała propozycja dla programistów, realizatorów dźwięku i obrazu, projektantów oraz zwykłych użytkowników, którzy szukają sprzętu dającego naprawdę szerokie możliwości organizacji swojego pulpitu.

Najnowszej generacji matryca IPS gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia i szybki czas reakcji. Model XUB3490WQSU-B1 ma proporcje ekranu 21:9, a przy tym może pochwalić się bardzo wysoką rozdzielczością UWQHD (3440 x 1440), co w połączeniu z dostępem do funkcji PiP (picture-in-picture) zapewnia powierzchnię roboczą wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów i daje bardzo szerokie możliwości organizacji swojego pulpitu.

iiyama XUB3490WQSU-B1 został wyposażony w technologię ACR. Funkcja ta automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Funkcję ACR docenią nie tylko gracze, ale i kinomani czy zawodowi graficy.

Graczy ucieszy z pewnością funkcja Black Tuner. Dzięki niej będą mogli dostosować głębię czerni do własnych preferencji.

Ponieważ najnowszy monitor iiyama został stworzony przede wszystkim z myślą o profesjonalistach spędzających długie godziny przed ekranem komputera, producent wyposażył go także w funkcję redukcji niebieskiego światła emitowanego przez monitor, które jest główną przyczyną odpowiedzialną za zmęczenie oczu.

Panel posiada także regulowaną stopkę, która pozwoli na dostosowanie wysokości i kąta ekranu do poziomu wzroku i tym samym poprawia komfort pracy. Minimalistyczny, nowoczesny design sprawia, że monitor będzie dobrze prezentował się w każdym wnętrzu.

Sugerowana cena detaliczna monitora wynosi 3599 zł.

 

 

  Specyfikacja techniczna iiyama XUB3490WQSU-B1:iiyama XUB3490WQSU-B1 specyfikacja 1iiyama XUB3490WQSU-B1 specyfikacja 2iiyama XUB3490WQSU-B1 specyfikacja 3