Home / Aktualności / 32 rdzeniowy / 64 wątkowy Threadripper II pojawia się w ofercie Kanadyjskiego sklepu

32 rdzeniowy / 64 wątkowy Threadripper II pojawia się w ofercie Kanadyjskiego sklepu

Wydaje się nieprawdopodobne, aczkolwiek jeden z kanadyjskich sklepów Canada Computers, udostępnił na swojej stronie internetowej informacje o niedługiej dostępności proceora AMD z rodziny Threadripper, a dokładnie 32 rdzeniowego / 64 wątkowego monstrum Threadripper 2990X. Sprzedawca określa jego dostępność jako sklepowe “back order”, co oznacza, że cena, która w przeliczeniu na złotówki wynosi 6716 zł jest praktycznie tą, którą przyjdzie nam za ten układ zapłacić.

Niemniej jednak pojawia się pewna nieścisłość, z powyższego zdjęcia wynika, że 2990X miałby być pakowany w stare pudełka (procesory Threadripper 1-gen), podczas gdy AMD sygnuje je jako Threadripper II. Podobna nieścisłość jest w przypadku TDP – niektóre źródła podają 180W, zaś wspomniany sklep 250W. Na aktualną specyfikacje przyjdzie nam zapewne trochę poczekać, gdyż nie znamy jeszcze daty premiery Threadripper II.

Źródło: Canada Computers,

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.