Home / Aktualności / 20 minut rozgrywki Barbarzyńcą w Diablo IV

20 minut rozgrywki Barbarzyńcą w Diablo IV

Pomimo, że Diablo IV nie ma jeszcze oficjalnej premiery, to prace nad nim trwają nieustannie, czego najlepszym dowodem jest 20 minutowa rozgrywka udostępniona na YouTube. Nowe nagranie z gry Diablo 4 pokazuje postać Barbarzyńcy, która wykonuje zadanie „Światło w ciemności”. Filmie jest po prostu typową rozgrywką bez komentarza, dzięki czemu bardziej się można skupić na akcji i szczegółach w grze, w tym obrażeniom zadawanym wrogom przez Barbarzyńce. 

Tak jak to było w poprzednich częściach, tak i w Daiblo IV barbarzyńca nie będzie jedyną postacią, aczkolwiek twórcy milczą w tym temacie. Nie odkryjemy ameryki twierdząc, że zgodnie z tradycją będzie co najmniej 3-4 klasy postaci. Nasze pierwsze wrażenia po obejrzeniu poniższej rozgrywki są pozytywne, aczkolwiek na razie nie odkryliśmy unikalności nowego Diablo. Grafika jest bardzo ciekawa i wszystko jest płynne, ale w każdej nowej odsłonie kultowej gry szukamy połączenia „klasycznej części” z nowością, nieważne jak mała by ona była. A jak jest z wami. Czy twórcy wydają się iść właściwym torem, czy może zbytnio z niego zboczyli? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.