Home / Aktualności / 15 lat fabryki Opla w Gliwicach – szczegóły promocji

15 lat fabryki Opla w Gliwicach – szczegóły promocji

MSI Z87-G55_01

Firma Opel z okazji 15 rocznicy powstania fabryki tej firmy w Gliwicach ogłosiła promocję z rabatami wynoszącymi od 1 do 10 tys. zł. Ponadto do zakupionego samochodu otrzyma się dwuosobowe zaproszenie do zwiedzenia gliwickiej fabryki tego niemieckiego producenta.

W opisywanej w niniejszej informacji promocji bierze udział osiem modeli marki Opel. Na Adama,Mokkę, Zafirę Tourer oraz Corsę oraz rabaty wynoszą odpowiednio 1000, 4000, 5000 i 5500 zł, zaś na pozostałe auta takie jak Meriva, Astra, Insignia oraz Zafira mieszczą się one w przedziale od 9 do 10 tys zł.

Ponadto klienci Opla mogą skorzystać z dodatkowych form finansowania zakupu samochodu (kredyty 50/50, 3 x 33 proc., 4 x 25 proc.), a także atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń od 3,5 proc. wartości pojazdu.

Dodatkowo każdy kto do 18 listopada zakupi biorący w powyższej promocji model Opla otrzyma dwuosobowe zaproszenie do zwiedzenia fabryki tej firmy w Gliwicach.

Źródło: Opel

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.