Home / Aktualności / 12 filmów, które warto obejrzeć w maju na Netflix

12 filmów, które warto obejrzeć w maju na Netflix

Nie wiemy jak będzie wyglądało życie w maju aczkolwiek bez względu na rządowe decyzje dotyczące spotykania z innymi osobami, możemy sobie umilić oglądając filmy na platformie Netlix, którą listę i krótki opis prezentujemy poniżej. Myślimy, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i czas oczekiwania na „normalne” życie minie nam szybko i przyjemnie. 

 

Potwór 07/05/2021

Wrażliwy nastolatek zostaje wplątany w sprawę napadu z zabójstwem. Aby dowieść swojej niewinności, musi stawić czoła systemowi sądowemu, który już wydał na niego wyrok.

 

Milestone 07/05/2021

Niedawno owdowiałemu kierowcy ciężarówki z pół miliona kilometrów na liczniku grozi utraca ukochanej pracy na rzecz przedstawiciela młodego pokolenia.

 

Super Me 09/05/2021

Cienko przędący scenarzysta odkrywa, że potrafi przenosić cenne przedmioty ze swoich snów do rzeczywistości. To lukratywne zajęcie wkrótce przysparza mu kłopotów.

 

Tlen 12/05/2021

Pozbawiona pamięci kobieta budzi się w komorze kriogenicznej, w której wkrótce skończy się tlen. Aby przeżyć, musi ustalić, kim naprawdę jest.

 

Bal czterdziestu jeden 12/05/2021

Kongresmen gej żeni się z córką prezydenta Meksyku, ale zabawia się z młodym mężczyzną w tajnym klubie. Gdy wszystko wychodzi na jaw, krajem wstrząsa skandal.

 

Kobieta w oknie 14/05/2021
Cierpiąca na agorafobię psycholożka stopniowo pogrąża się w obsesji na punkcie swoich nowych sąsiadów — oraz brutalnej zbrodni, którą widziała przez okno.

 

Jestem wszystkimi dziewczynami 14/05/2021
Nieustępliwy detektyw i seryjny morderca łączą siły w walce z potężną szajką zajmującą się handlem dziećmi.

 

Ferry 14/05/2021
Zanim Ferry Bouman zbudował narkotykowe imperium, powrócił pewnego razu w rodzinne strony, gdzie zmierzył się z przeszłością i spotkał miłość, która zmieniła jego życie.

 

Sardar’s Grandson 18/05/2021
Kochający wnuk (Arjun Kapoor) wyrusza w niełatwą i obfitującą w zabawne zdarzenia podróż, by spełnić ostatnie życzenie swojej ciężko chorej babci (Neena Gupta).

 

Armia umarłych 21/05/2021

Po wybuchu epidemii zombie w Las Vegas grupa najemników podejmuje śmiertelne ryzyko i wchodzi do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku wszech czasów.

 

Roberto Baggio: Boski Kucyk 26/05/2021

Roberto Baggio to jeden z najwybitniejszych piłkarzy wszech czasów. Zobacz, jak wyglądały 22 lata jego kariery, w tym niełatwy debiut i zatargi z niektórymi trenerami.

 

Błękitny cud 27/05/2021

Mężczyzna prowadzący pogrążony w tarapatach sierociniec oraz jego podopieczni łączą siły z pewnym gburowatym kapitanem, by wziąć udział w elitarnych zawodach wędkarskich.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.