Home / Aktualności / 100 darmowych minut lub dodatkowe gigabajty dla klientów T-mobile na karte, Mix i Heyah

100 darmowych minut lub dodatkowe gigabajty dla klientów T-mobile na karte, Mix i Heyah

Nadchodzące święta wielkanocne wiele osób spędzi w swoich domach, bez typowych spotkań „na żywo” z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego właśnie, rozszerzając podejście „Jesteśmy dla Ciebie”, T‑Mobile przygotował dla klientów na kartę, MIX i Heyah na kartę specjalną ofertę. Od jutra do 14 kwietnia będą oni mogli odebrać aż 100 darmowych minut lub dodatkowe gigabajty – dzięki temu pozostaną w kontakcie z bliskimi na święta i nie tylko.

Aby uzyskać bonus, wystarczy wysłać SMS o treści „MINUTY” na numer 80401 dla T‑Mobile na kartę lub na numer 80404 dla abonentów MIX. Co więcej, od piątku, 10 kwietnia, w aplikacji Mój T‑Mobile będą na nich czekały bezpłatne gigabajty w ramach promocji Happy Fridays.

Z kolei użytkownicy Heyah na kartę mają do wyboru dwa benefity – mogą uzyskać 100 darmowych minut na 14 dni lub 15 GB, również na 2 tygodnie. Aby otrzymać bonus, należy wysłać SMS o treści „MINUTY” (jeżeli klient wybiera bonus 100 minut) lub „GB” (jeżeli klient wybrał bonus 15 GB) na numer 80402. Klient może skorzystać z dwóch bonusów jednocześnie.
O możliwości aktywowania dodatkowych usług klienci zostaną poinformowani SMS-em. Promocja trwa od 8 do 14 kwietnia 2020. Szczegółowy regulamin ofert dostępny na www.t-mobile.pl.

 

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.