Home / Telefonia mobilna / 10 najwydajniejszych smartfonów według AnTuTu (październik 2015)

10 najwydajniejszych smartfonów według AnTuTu (październik 2015)

Antutu-Logo

Programu AnTuTu testującego urządzenia mobilne nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to aplikacja mobilna  pomocna w określeniu wydajności czy to smartfonu czy tabletu, szczególnie przed zakupem danego urządzenia, jeśli wydajność jest naszym priorytetem.

Pomimo, że na chwilę obecną nie opublikowano żadnej statystyki, sami postanowiliśmy sprawdzić jakie 10 najwydajniejszych smartfonów według AnTuTu warto rozważyć przy zakupie nowego smartfonu. Nasze znaleziska chyba nikogo nie zaskoczą, bowiem Galaxy S6 z najnowszym procesorem jest tu bardziej niż oczywisty, tak samo jak S6 Edge. Zaskakująca jest również nadal wysoka pozycja modelu S5, który pomimo ponad rocznego stażu na rynku wysoko trzyma gardę w walce z nowicjuszami takimi jak Note Pro od Xiomi.

Naszym zdaniem bardzo ciekawym smartfonem dla osób nie chcącym wsiadać do pociągu Samsunga, jest Nubia Z9 Max od ZTE, który ostatnimi czasy prezentuje nam wyjątkowo atrakcyjne zarówno pod względem wyglądu jak i specyfikacji urządzenia. HTC M9 oraz M8t, choć nieco oklepane to nadal oferują co najmniej dobrą wydajność.

Swoją drogą to gdzie podziały się urządzenia Windows Phone oraz iPhone. Mamy nadzieję, że zarówno Microsoft jak i Apple dogonią wkrótce konkurencję, co przy okazji tego pierwszego może nastąpić z ekspansją Lumii 950 / 950 XL już niebawem.

10 najwydajniejszych smartfonow Antutu 10 2015