Home / Aktualności / 10 minut rozgrywki z Assassin’s Creed Origins mówi całkiem sporo o grze

10 minut rozgrywki z Assassin’s Creed Origins mówi całkiem sporo o grze

Assassins Creed Origins

Assassin’s Creed Origins z pewnością dobyła spore uznanie nie tylko społeczności graczy na tegorocznym E3, ale na całym świecie. Budowane od dobrych kilku tygodni napięcie jeszcze bardziej potęguje spory potencjał tej gry Ubisoftu, czego dowodem może być poniższe 10 minut rozgrywki.

Choć z ostatnich informacji wynika, że gra nie będzie oferowała prawdziwej rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę, to Westiemu, mającego dostęp do konsoli Xbox One X udało się podobno tego dokonać. Niemniej jednak prezentowana rozgrywka została przekonwertowana do 1080p, co w rezultacie oddaje tylko doznania z gry a nie jaką grafikę gra będzie oferowała.

Wracając jednak do tego co Assassin’s Creed Origins będzie oferował, to można zauważyć, że nasz bohater będzie mógł zarówno jeździć konno, a my mogli a pomocą orła zaznaczać naszych wrogów. Sporą część prezentacji ukazuje nie tylko walkę ale i otoczenie. Nie obyło się też bez ukazania postaci pobocznej.

Assasin’s Creed Origins pojawi się na PC, PS4 i Xbox One już 27 października.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.