Home / Aktualności / 10 minut z gry Biomutant zapiera dech w piersiach

10 minut z gry Biomutant zapiera dech w piersiach

biomutant-thq-nordic

Tyle co prezentowaliśmy wam zwiastun niezwykle ciekawego RPG Biomutant, a teraz otrzymaliśmy pierwsze 10 minut rozgrywki. Poza ukazaniem niezwykle barwnego (i niebezpiecznego) otwartego świata, w którym znalazł się nasz bohater mamy oczywiście prezentację sporej ilości przeciwników. Wśród nich znajdują się zarówno małe płotki jak i bossowie, coś co chyba każdy z was lubi.

Rozgrywka pokazana na Gamescom ukazuje ponadto system craftingu czyli tworzenia broni, questów czy personalizacji głównego bohatera. Twórcy chcąc podnieść naszą ekscytację pokazali nam różne scenerie w jakie przyjdzie nam przemierzać oraz co równie interesujące, imponujące pojazdy i maszyny, przy pomocy których będziemy się szybciej przemieszczać. Zresztą zobaczcie sami.

Bohater Biomutanta jak można zauważyć to twarda sztuka. Jest on dosyć pancerny, ale nie przeszkadza mu to wykorzystywać skoków, turlania się czy rzucania przedmiotami w przeciwników w celu uzyskania przewagi i ich wykończenia.

Jak więc sami widzicie, produkcja studia THQ Nordic jest naprawdę obiecująca i naszym zdaniem warta oczekiwania. Mamy nadzieję, że niniejsza prezentacja z rozgrywki nie jest ostatnią a studio będzie nas “karmiło” kolejnymi informacjami o swojej produkcji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.