Home / Peryferia / Klawiatury / Zapomniana mechaniczna klawiatura Zalman K700M, którą warto się zainteresować

Zapomniana mechaniczna klawiatura Zalman K700M, którą warto się zainteresować

Zalman K700M_resizeZalman K700M, to najnowsza klawiatura, która oferuje wiele zaawansowanych funkcji poszukiwanych przez graczy, a jednocześnie zaskakująca prostym wyglądem. Czy to przepis na sukces? Niebawem się przekonamy.

Ponieważ oprócz samych umiejętności, często kluczem do zwycięstwa jest posiadanie odpowiednich informacji, dlatego K700M, nowa klawiatura Zalmana ma szansę zabłysnąć. Wyposażona w LED-owy wskaźnik, dzięki któremu na bieżąco możemy kontrolować poziom jasności podświetlenia, głośność dźwięku czy szybkość działania makr oraz miernik typing speed display (filmik poniżej), informujący z jaką prędkością wciskamy przyciski na klawiaturze może z pewnością uprzyjemnić jej używanie.

Ile razy zdarzyło się wam zginąć w czasie potyczki on-line, bo w ferworze walki wcisnęliście nieodpowiedni przycisk? Tu z pomocą przychodzi tryb Key-mask, umożliwiający wyłączenie działania klawiszy, z których nie będziemy korzystać. Warto wspomnieć, iż pod przyciskami znajdują się przełączniki Cherry MX Red. Klawiatura posiada też anti-ghosting.

By wygrywać,  trzeba często dostosowywać się do zmian zachodzących w czasie rozgrywki. Dlatego K700M umożliwia nam zaprogramowanie do 15 różnych kombinacji układu klawiszy, a zmiana funkcji przycisku odbywa się za pomocą 2 szybkich kliknięć. Dodatkowo dzięki lewej i prawej strzałce możemy wpływać na szybkość działania nagranych przez nas makr.

Produkt Zalmana posiada też zaawansowany system LED: prócz wybrania takich efektów jak Wave mode, Breath mode, Equalizer mode, możemy ustawić także podświetlanie tylko naciśniętych przycisków, ulubionych, lub tych, które są nam potrzebne w czasie gry. Zwłaszcza ta ostatnia opcja ułatwi graczom nocną rozgrywkę.

Ciekawa jak możecie sami zauważyć mechaniczna klawiatura Zalman K700M jest dostępna w cenie 619 zł.