Home / Konsole / Zamówienia na PlayStation VR rozpoczną się już 22 marca

Zamówienia na PlayStation VR rozpoczną się już 22 marca

PlayStation VRPlayStation VR – system rzeczywistości wirtualnej od Sony jest już niemal gotowy do sprzedaży, a przedsprzedaż tego właśnie urządzenia ma się rozpocząć już 22 marca, czyli dosłownie za kilka dni.

Podczas gdy informowane wcześniej 399 dolarów sprawi nam nowy system VR dla PS4, tak dopiero dodatkowe 100 dolarów pozwoli na dobrą sprawę w pełni z niego korzystać. Jest tak bowiem PlayStation VR wykorzystuje również kamerkę PlayStation Eye oraz dwa kontrolery ruchowe PS Move (które notabene pojawiły się z PS3).

W zestawie znajdzie się również dedykowane oprogramowanie PlayStation VR Worlds i będzie pierwszym, komercyjnym tytułem rzeczywistości wirtualnej na konsole Sony PS4.

Pomimo,  że jak wspomnieliśmy wcześniej PlayStation VR będzie oferowane w przedsprzedaży już 22 marca, to początkowo liczba sprzedawców go oferujących będzie dosyć ograniczona. Brak też jest informacji na temat dostępności tego produktu w Polsce. Postaramy się skontaktować w tej sprawie z firmą Sony w tym celu.