Home / Aktualności / Wysyp konsoli PlayStation 4 20th Aniversary Edition na Ebayu

Wysyp konsoli PlayStation 4 20th Aniversary Edition na Ebayu

PlayStation 4 20th Aniversary Edition ebay 02
Limitowana wersja konsoli PlayStation 4 20th Aniversary Edition pojawiła się właśnie na serwisie aukcyjnym Ebay w Wielkiej Brytanii, dwa dni po jej sprzedaży w specjalnie do z tej okazji stworzonego sklepu.

Szara, stylizowana na pierwszą z serii PlayStatnion konsola, nie jest jednak jak możecie zauważyć oferowana w cenie, którą nabywcy ją zakupili. PlayStation 4 20th Aniversary Edition jak pisaliśmy we wcześniejszej wiadomości była sprzedawana w cenie 499 euro (ok. 400 funtów brytyjskich). Bazujący na popularności limitowanej wersji konsoli Sony nabywcy, zwęszyli zysk, który w niektórych przypadkach sięga 7-8 razy ceny która za nią zapłacili.

Ze szczegółów opisu poszczególnych aukcji można dowiedzieć się, że część z limitowanych konsol PS4 sprowadzana jest z USA, część zaś (144 sztuki) zostały sprzedane bezpośrednio w Anglii.

W zestawie znajdziemy samą konsolę stylizowaną na pierwowzór w kolorze szarym z unikalnym logo i numerem konsoli, tak samo stylizowany kontroler, kamerę oraz podstawkę umożliwiającą pionowe ustawienie konsoli.

A co wy uważacie o takich praktykach sprzedaży i czy myślicie, że warto zapłacić takie pieniądze jeśli jest się wiernym fanem PlayStation? Z poniższych zdjęć widać,że obserwujących oraz tych licytujących nie brakuje.

 

PlayStation 4 20th Aniversary Edition ebay 04

PlayStation 4 20th Aniversary Edition ebay

PlayStation 4 20th Aniversary Edition ebay 01

Źródło: Informacja własna