Home / Aktualności / Wyjątkowo ciekawa mieszanka gier Games With Gold na luty

Wyjątkowo ciekawa mieszanka gier Games With Gold na luty

Trzeba przyznać, że niezmiernie rzadko zdarza się aby gry w ramach Games With Gold, które daje nam Microsoft były w pełni satysfakcjonujące, a jeszcze rzadziej aby uwzględniały rodzime produkcje.

W lutym jednak pojawi się interesująca kombinacja z Shadow Warrior na czele oraz Assassin’s Creed Chronicles: India, które dostępne będą na konsolę Xbox One. Podczas gdy nasz zawodnik będzie dostępny przez cały luty, tak drugą produkcję można będzie pobrać między 16 lutym a 15 marca.

Z kolei Xbox 360 (oraz Xbox One przez kompatybilność wsteczną) zyska Split/Second – wyścigi samochodowe z szybką, wartką akcją oraz jeszcze bardziej szalone Crazy Taxi. Pierwsza z wymienionych gier może trafić na wasze konsole między 1 a 15 lutym, zaś druga zaraz po tym tj. 16 – 28 lutym.

Choć nie są to najnowsze gry, to mieszanka Games With Gold dostępna dla posiadaczy kont Xbox Live jest naszym zdaniem szczególnie udana. A co wy o tym myślicie.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.