Home / Aktualności / World of Warships Blitz od teraz na urządzeniach z iOS i Android

World of Warships Blitz od teraz na urządzeniach z iOS i Android

World of Warships Blitz – mobilna wersja popularnej gry z komputerów osobistych – jest od dziś dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Teraz również mobilni gracze mogą doświadczyć bitew morskich, które łączą w sobie drużynową współpracę, taktykę i indywidualne umiejętności.

W World of Warships Blitz otrzymujemy realistycznie odtworzone okręty (na premierę 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej), epickie bitwy znane z PC dostosowane do wymagań rynku mobilnego. Mniejsze mapy, rozgrywka w formacie 7 na 7 graczy sprawia, że każda bitwa to błyskawiczna i intensywna zabawa. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz ikony flot wojennych, jak lotniskowiec Midway, pancernik Yamato czy krążownik Kolberg czekają na Ciebie!

World​ ​of​ ​Warships​ ​Blitz​ wspiera zunifikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Co istotne, użytkownicy systemów Android i iOS mogą grać razem.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.