Home / Konsole / World of Tanks na Xbox One debiut gry już 28 lipca

World of Tanks na Xbox One debiut gry już 28 lipca

World of Tanks na Xbox One logo

Wargaming ogłosił właśnie, że gra World of Tanks na Xbox One pojawi się  już za niespełna 6 tygodni czyli 28 lipca 2015. Ten wyjątkowy tytuł w pełni wykorzysta możliwości technologiczne systemu oraz rozwiązania sieciowe, co przeniesie bitwy czołgów na zupełnie nowy poziom.

Pomimo różnych platform, producent zatroszczył się o wspólne miejsce walk pancernych dla wiernej i pełnej pasji społeczności graczy, które będzie możliwe na obu Xboxach.

World of Tanks na Xbox One to przede wszystkim setki czołgów odwzorowanych w najdrobniejszych detalach, w pełnym HD, wykorzystując do maksimum moc konsoli. Równocześnie gra będzie mogła pochwalić się rozwiązaniami wprowadzonymi po raz pierwszy – wspólny postęp dla obu platform poprzez jedno konto na Xbox Live, zupełnie nowy tryb PvE (gracz kontra środowisko) o nazwie „teren doświadczalny”, pełne wsparcie dla mediów społecznościowych i transmisji rozgrywek na żywo oferowane przez konsolę Xbox One.

Ponadto, Wargaming i Xbox umożliwią graczom z całego świata ekskluzywny dostęp do gry, przed jej debitem rynkowym. Już od 10 lipca 2015 wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać wcześniej tytuł, a 11 – 12 lipca 2015 spróbować swoich sił na polu walki nowej generacji podczas weekendowych beta testów World of Tanks na Xbox One.

World of Tanks na Xbox One będzie nadal grą darmową, a do pobrania i grania wymagane będzie tylko konto Xbox Live Gold. Gracze z abonamentem Sliver będą mogli spróbować 7-dniowej wersji testowej.