Home / Aktualności / Witcher Battle Arena – potrzebni testerzy mobilnej wersji Wiedźmina

Witcher Battle Arena – potrzebni testerzy mobilnej wersji Wiedźmina

Witcher Battle Arena
Witcher Battle Arena czyli mobilna wersja gry z gatunku Wiedźmina potrzebuje nieco pomocy zanim w pełni ukarze się na Androida.

Z dostępnych informacji do wersji beta powinni się zapisać właśnie oni jako, że developerzy nie szukają tym razem pomocy graczy z logo nadgryzionego jabłuszka (systemy iOS).

Powstająca pod przewodnictwem studia Fuero Games gra Witcher Battle Arena odda w ręce beta testerów 8 różnych charakterów oraz dwie mapy w trybie Podboju (Conquest mode). Mapami tymi będą ‚Arena oraz Pustynia Korath’.

Gra zapowiada sie szczególnie ciekawie i przyznać musimy iż sami będziemy próbować dostać się do testów jak i zdobyć tę grę jak tylko się ukaże.

Jeśli już wystarczająco podgrzaliśmy atmosferę i nie możecie się doczekać to powiemy wam teraz jak się zapisać na beta testy Witcher Battle Arena.

Na początek powinniście odwiedzić stronę CD Projekt RED  a następnie uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiadomość, że zostaliście wybrani. Zapewne będziecie się po tym zastanawiać czy jesteście szczęśliwcami czy nie.