Home / Konsole / Turok: Dinosaur Hunter i Turok 2: Seeds of Evil trafią niebawem na Xbox One

Turok: Dinosaur Hunter i Turok 2: Seeds of Evil trafią niebawem na Xbox One

Turok Dinosaur Hunter

Dwie klasyczne gry z serii Turok – Turok: Dinosaur Hunter i Turok 2: Seeds of Evil przedzierają swoją drogę na konsolę Xbox One. Zremasterowane wersje tych gier, które w zeszłym roku pojawiły się na komputery PC, znajdą się również na najnowszej konsoli Microsoftu. Wersja na PS4 jest nadal niepotwierdzona.

Nowe wersje Turoka ze wzbogaconą grafiką oraz innymi ulepszeniami, nie będą jedynymi podrasowanymi wersjami gier studia Night Dive, jako że prace również trwają nad System Shock oraz System Shock 3.

Niemniej jednak jeśli nie możecie się doczekać na Turok – Turok: Dinosaur Hunter lub Turok 2: Seeds of Evil na Xbox One, możecie się w międzyczasie pobawić z Ark: Survival Evolved czy to kupując tą grę, czy korzystając z Game Preview.

Ponieważ nie ma demonstracji różnic na konsolę Xbox One na chwilę obecną, poniżej prezentujemy owe porónanie dostępna dla komputerów PC. Uważamy, że w przypadku takiego klasyku, jak Turok, którego pierwsza część ujrzała światło dzienne prawie 20 lat temu, różnice będą marginalne.