Home / Aktualności / Toshiba prezentuje laptopa z serii Qosmio X70

Toshiba prezentuje laptopa z serii Qosmio X70

Toshiba zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt skierowany do graczy a mianowicie laptopa z serii Qosmio X70. Siódemka w nazwie wskazuje na 17,3″ ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli czyli Full HD.

Nabywcy znajdą w nim najnowsze procesory z serii Haswell Intela (4 generacja) włącznie z czterordzeniowymi procesorami core i7. Pod względem mocy graficznej opisywana Toshiba będzie oferowała moc karty GeForce GTX 770M a więc bardzo dużą. Nieprzeciętne wrażenia dźwiękowe zapewnią renomowane głośniki Harmon-Kardon z oraz technologia Dolby DTS.

Ilość pamięci obsługiwanej to 32GB lecz będzie ona uzależniona od potencjalnych konfiguracji modelu X70. Pojemność dysków z uwagi na dwie zatoki 2,5″ pomieści dyski o łącznej pojemności 3TB lub 256 Gigabajtowy dysk SSD. Toshiba w swoim produkcie pomieści także 4 złącza USB 3.0 do obsługi urządzeń przenośnych takich jak zewnętrzne dyski twarde, pen-drive i inne.

Całość będzie zamknięta w przyjemnej dla oka oraz lekkiej obudowie z wypolerowanym aluminium. Systemem operacyjnym z jakim oferowany będzie ten laptop jest Windows 8. Cena na razie ustalona jest na Wielką Brytanię i wynosi £1,499.