Home / Gry / Akcja / Tom Clancy’s The Division – gra godna polecenia

Tom Clancy’s The Division – gra godna polecenia

Rzadko się zdarza, że gra w dosyć wczesnym stadium rozwoju jakim jest Tom Clancys The Division, która zapowiedziana została niedawno na E3, oferuje tak pozytywne odczucia w grze.

Prezentowany na powyższym filmiku materiał pochodzi z trybu wieloosobowego, pokazuje najwyższą klasę tej gry Ubisoftu, która pojawi się na wiosnę w przyszłym roku.

Teraz można już zapisać się na testy beta aby doświadczyć podobnych wrażeń do tych, które możecie zobaczyć na filmie.

Tom Clancy The Division

Dark Zone czyli jedna z misji oferowanych w grze, wymaga od graczy przeszukiwania skażonego obszaru oraz obrona siebie i swojego oddziału przed przestępcami i innymi oddziałami kierowanymi przez innych graczy.

Owi gracze są w zasadzie neutralni, lecz mogą się oni równie dobrze zdecydować na własne zdobycie rzeczy ze skrytek, tudzież staniemy się dla nich przeszkodą, która oznacza tylko jedno, walkę o przetrwanie.

Aby dostać się do Dark Zone, nie trzeba przedzierać się przez żadne menu, a raczej przeskoczyć przez pewne ogrodzenie w głównej grze, aby zanurzyć się w tej niezwykłej akcji.

Sama gra Tom Clancys The Division nie jest trudna do opanowania, szczególnie dla osób obeznanych w tym gatunku. Naszym głównym zadaniem będzie wykorzystanie otoczenia, częste używanie kryjówek oraz umiejętne używanie broni i granatów w celu uzyskania przewagi liczebnej.

Tom Clancy The Division 01

Każdy charakter w grze posiada unikalne umiejętności, tym samym tworząc odpowiednią część układanki jakim jest zespół, drużyna.

Podobnie jak w innych grach wieloosobowych, tak i tu po odniesieniu obrażeń będziemy mogli się nieco podleczyć korzystając z odpoczynku oraz pomocy członka zespołu. Jeśli jednak zginiemy w grze, odrodzimy się po upływie czasu oczekiwania, a tym samym będziemy mogli dalej kontynuować rozgrywkę.